Plastové okná Internova 6000

Tepelná úspora až 60%, stavebná hĺbka: 80 mm rám GR 6001, 90 mm krídlo GF 6020, pohľadová šírka rám + krídlo 119 mm, počet komôr: 6 komorový systém, systém so stredovým tesnením so štandardným použitím i tretieho dorazového tesnenia, zvuková izolácia: so štandardným zasklením 4-16-4 do triedy ochrany 2 (Rw do 35 dB), mohutnosť krídla v smere interiér-exteriér, zabezpečuje dobré, tepelnoizolačné i zvukovoizolačné vlastnosti, veľký rozsah hrúbky zasklievania od 22 do 47 mm, bodový kontakt výstuže s profilom, zosilnené steny profilov v mieste skrutkovania skrutky, resp. skrutky skrutkované cez dve steny, stredové tesnenie je umiestnené v krídle, vodotesnosť (podľa EN 12208) do tlakového rozdielu 1050 Pa (dvojkrídlové okno), prievzdušnosť (koeficient priepustnosti škár vyjadrujúci objem infiltrovaného vzduchu pri tlakovom rozdiele 50 Pa škárou dĺžky 1 m/1 hodinu, a = 0,23m3.m-1.h-1), vhodné pre pasívne domy, kde je záujem o zvýšené tepelnoizolačné vlastnosti rámovej konštrukcie a kde s výmenou vzduchu sa uvažuje iným spôsobom, ako oknami.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa zákazky
  • Lokalita : Mestečko

Zaujímavé produkty iných firiem

Strešné svetlíky

Strešné svetlíky

Hliníkovo-presklené konštrukcie väčšinou hranatého tvaru s možnosťou vloženia otváravých, sklopných a výklopných mechanicky, alebo motoricky otváravých častí.

Dvere

Dvere

Výplňové konštrukcie exteriérové s dvojsklom, trojsklom, sendvičovým panelom jednokrídlové, dvojkrídlové, otváravé, posuvné, sklopno-posuvné, zdvižno-posuvné, mechanické aj automatické.

Profilový systém Export 45 T

Profilový systém Export 45 T

Dvojkomorový hliníkový profilový systém s prerušeným tepelným mostom na výrobu okien, dverí a výkladov.

Žalúzie horizontálne - ISOLINE

  • Lokalita : Dunajská Streda

Plastové okná MAXTHERM

  • Lokalita : Košice
Zimné záhrady

Zimné záhrady

Priestorové hliníkovo-presklené konštrukcie s dvojsklom alebo trojsklom obvykle pričlenené k objektu. Systémové presklené prestrešenie býva najčastejšie pultové, alebo sedlové vždy s odvodom dažďovej vody žľabom a zvodom. Zvislé steny bývajú riešené podľa požiadaviek zákazníka pevnými výplňami, otvá...

Okná

Okná

Výplňové konštrukcie exteriérové s dvojsklom, trojsklom. Môžu byť samostatné, alebo združené v pásoch horizontálnych, alebo vertikálnych, všetkých známych spôsobov otvárania – otváravé, otváravo-sklopné, sklopné, sklopno-posuvné a pod.

Rolety hliníkové - RADIX

  • Lokalita : Dunajská Streda

Posuvné dvere PremiDoor 88 plus

  • Lokalita : Ivanka pri Dunaji

Plastové okná Okná WEBA 76 MD

  • Lokalita : Ivanka pri Dunaji

Kontakt

Peter Vrábel - PV win

Adresa
Mestečko 40, 020 52 Mestečko
Web
http://www.pvwin.sk/