Plastové okná GEALAN S8000IQ

Profilový systém S 8000 IQ dokladá dôslednú orientáciu profilov GEALAN na potreby trhu. Pri konštrukcii tohto systému s dorazovým tesnením a konštrukčnou hĺbkou 74 mm je sústredenie a dôraz na ekonomickú efektívnosť a optimalizáciu spotreby materiálu – pre bezproblémové a ekonomicky efektívne spracovanie z našej strany ako strany výrobcu okien.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Martin

Zaujímavé produkty iných firiem

Strešné svetlíky

Strešné svetlíky

Hliníkovo-presklené konštrukcie väčšinou hranatého tvaru s možnosťou vloženia otváravých, sklopných a výklopných mechanicky, alebo motoricky otváravých častí.

Dvere

Dvere

Výplňové konštrukcie exteriérové s dvojsklom, trojsklom, sendvičovým panelom jednokrídlové, dvojkrídlové, otváravé, posuvné, sklopno-posuvné, zdvižno-posuvné, mechanické aj automatické.

Profilový systém Export 45 T

Profilový systém Export 45 T

Dvojkomorový hliníkový profilový systém s prerušeným tepelným mostom na výrobu okien, dverí a výkladov.

Parkovacie systémy

  • Lokalita : Nitrianske Hrnčiarovce

POHONY VSTUPNÝCH BRÁN

  • Lokalita : Banská Bystrica
Zimné záhrady

Zimné záhrady

Priestorové hliníkovo-presklené konštrukcie s dvojsklom alebo trojsklom obvykle pričlenené k objektu. Systémové presklené prestrešenie býva najčastejšie pultové, alebo sedlové vždy s odvodom dažďovej vody žľabom a zvodom. Zvislé steny bývajú riešené podľa požiadaviek zákazníka pevnými výplňami, otvá...

Okná

Okná

Výplňové konštrukcie exteriérové s dvojsklom, trojsklom. Môžu byť samostatné, alebo združené v pásoch horizontálnych, alebo vertikálnych, všetkých známych spôsobov otvárania – otváravé, otváravo-sklopné, sklopné, sklopno-posuvné a pod.

Krídlové brány

  • Lokalita : Nitrianske Hrnčiarovce

Garážové brány

  • Lokalita : Nitrianske Hrnčiarovce

Interiérové dvere

  • Lokalita : Bratislava

Kontakt

Door Slovakia, s.r.o.

Adresa
M.R.Štefánika 1045/64, 036 01 Martin
Web
http://www.doorslovakia.sk