Zakladacia malta tepelnoizolačná

Priemyselne vyrábaná malta navrhnutého zloženia. Suchá maltová zmes pre zakladanie muriva Ytong. Malta je určená na založenie prvej vrstvy nosného aj nenosného muriva Ytong. Je určená pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Požadovaná konzistencia: tuhá plastická. Odporučená hrúbka maltovej vrstvy je 10 až 40 mm. Vyvinutá špeciálne pre murivo Ytong, ľahko a rýchlo spracovateľná, zníženie tepelných strát, zníženie tepelného mostu medzi základovou doskou a prvou vrstvou muriva Ytong, ekologicky neškodná.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Šaštín-Stráže

Zaujímavé produkty iných firiem

Strecha Ytong Komfort

Strecha Ytong Komfort

Stropný a strešný systém Ytong je variabilná montovaná konštrukcia pre stropy a strechy, ktorá sa zhotovuje na stavbe zo ŽB nosníkov, pórobetónových vložiek, vystuženia a monolitickej zálievky. Pri systéme Klasik s nadbetonávkou z betónu C20/25 minimálnej hrúbky 50 mm. Konštrukcia po zmonolitnení tv...

Strop Ytong Ekonom

Strop Ytong Ekonom

Jedinečný konštrukčný systém bez nadbetónovania a KARI siete. Inovatívne riešenie s úsporou nákladov až 29 %, maximálna variabilita dispozície. Štíhlosť konštrukcie (od 200 mm). Inovácia podľa EPBD 2020.

Ytong - nosný preklad

Ytong - nosný preklad

Betonárskou oceľou vystužený pórobetón značky P4,4 - 600 Stn En 845-2. Okamžitá únosnosť, jednoduchá a rýchla montáž, vysoká presnosť, obmedzenie mokrých procesov.

Komíny

  • Lokalita : Liptovská Porúbka

Piesky,íly, zásypový materiál a zeminy.

  • Lokalita : Šaštín - Stráže

Vysprávková malta

  • Lokalita : Šaštín-Stráže
lambda yq

Tepelnoizolačné tvárnice Lambda YQ

Nosné i nenosné obvodové a vnútorné steny, stužujúce, výplňové a požiarne steny nízkopodlažných aj viacpodlažných budov. - Unikátna kombinácia pevnosti, hmotnosti a tepelnej vodivosti - Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti - Vhodné pre jednovrstvové murivo bez dodatočného zateplenia - Spĺ...

Ytong - schodiskové dielce

Ytong - schodiskové dielce

Vystužený pórobetón značky P3,3-600. Okamžitá pochôdznosť, jednoduchá a rýchla montáž, vysoká variabilita, výrazná úspora nákladov, obmedzenie mokrých procesov.

Betón - RBR Betón, a. s.

  • Lokalita : Žilina

Kontakt

Xella Slovensko, spol. s r.o.

Adresa
Zápotočná 1004, 908 41 Šaštín-Stráže
Web
http://www.xella.sk