ABYS Slovakia, s.r.o.

ABYS Slovakia s.r.o. sa špecializuje na komplexné zariadenie: * kancelárií * administratívnych priestorov * obchodných zariadení * barov a reštaurácií * penziónov a hotelov * autosalónov * škôl * zdravotníckych zariadení Základnou filozofiou spoločnosti ABYS Slovakia s.r.o. je snaha pristupovať ku každému zákazníkovi s maximálnou snahou či už ide o nákup jednej stoličky, alebo o zariadenie administratívnej budovy. Cenová politika našej spoločnosti je založená na získavaní obchodných partnerov a vytváraní pozitívnych vzťahov. Poskytujeme komplexné služby v oblasti návrhu a realizácií interiéru, typovým aj atypovým nábytkom Časť našej ponuky je možné vidieť priamo v sídle našej spoločnosti, ktorá je zároveň aj naším schowroomom na adrese: Pri Dynamitke 11 v Bratislave.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Vstavané skrine

Vstavané skrine

Sú dnes dokonalým riešením úložného priestoru.V dnešnej konzumnej dobe sú dokonca nevyhnutnosťou. Zabudnite na vstavané skrine z dôb socializmu, ktoré poznáte hlavne ako riešenie v chodbách panelákových bytov. Dnešné skrine a šatníky na mieru s posuvnými dverami sú dizajnovo na úplne inej úrovni. Sú...

Vstavané skrine

  • Lokalita : Poprad
Kancelárska stolička Integra šéf čalúnená

Kancelárska stolička Integra šéf čalúnená

Celočalúnená kancelárska stolička moderného designu a vynikajúce ergonómie. Synchrónna mechanika, výškovo staviteľná bedrová opora, horizontálny posuv sedáku, chromový piest, hliníkový leštený kríž + chromová kolieska 55 mm, výškovo staviteľné podrúčky PU. Nosnosť 130 kg.

Dielenský plošinový vozík PVA 01A

Dielenský plošinový vozík PVA 01A

Dielenský plošinový vozík, šírka 820, výška 1095, hĺbka 450 mm

Dvojzásuvková kovová kartotéka Bisley

Dvojzásuvková kovová kartotéka Bisley

Dvojzásuvkové kovové kartotéky pre dokumenty alebo závesné zakladače formátu A4 alebo Foolscap, šírka 413 alebo 470, výška 711, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, rôzne farby.

Elektrický schodiskový rudl

Elektrický schodiskový rudl

Elektrická rudla (schodolez) pre stehovanie ťažkých predmetov po schodoch. Výška 148, 163 alebo 183 cm, nosnosť od 320 do 500 kg. Možnosť rôznych doplňkov.

Elektrický schodiskový rudl

  • Lokalita : Bratislava
Kartotéka päťzásuvková kovová Bisley

Kartotéka päťzásuvková kovová Bisley

Päťzásuvkové kovové kartotéky pre dokumenty alebo závesné kapsy formátu A4 alebo Foolscap, šírka 470, výška 1511, hĺbka 622 mm, centrálny zámok, rôzne farby.

Kontakt

Adresa
Pri Dynamitke 11, 831 03 Bratislava 3
Web
http://www.abys.sk

Hľadáte nových zákazníkov?

Máme aktuálne 2.134 aktívnych dopytov, pre ktoré hľadáme dodávateľov. Zadajte číslo, zavoláme obratom späť.